• Slide image one
 • Slide image two
 • Slide image three
ŘS vodorovných ohřevů pánví

Akce: ŘS vodorovných ohřevů pánví
Investor:

ŽĎAS , a.s.

Odběratel:

Pires, s.r.o.

Realizace:

2007

Popis : Stanoviště pro ohřev pánví je vybaveno třemi víky s hořákem a termočlánkem. Pánev, kterou je třeba ohřívat se umístí těsně před určené víko a zapne se příslušný ohřev. Proces ohřevu pánve je pak řízen programovatelným regulátorem Tecomat TC606. Tento automat ovládá plynové a kyslíkové armatury tak, aby časový průběh teploty v pánvi odpovídal nastavené ohřevové křivce. Ohřevová křivka vyjadřuje požadovaný průběh teploty v čase.

Ohřevová křivka se může skládat až ze 3 kroků (3 cílové teploty). Cílová teplota se pak udržuje buď do dalšího kroku nebo až do vypnutí obsluhou.Každý ze tří ohřevů je možno samostatně ovládat ve dvou režimech: ručně a automat. Pozdější rozšíření stanoviště a ŘS o dva ohřevy bylo realizováno v roce 2010 (ŘS vodorovných ohřevů pánví II).

Přínos nasazení: - měření aktuálních hodnot průtoku plynu a průtoku kyslíku (zobrazeno na PC)
- vyhodnocování spotřeb plynu a kyslíku (zobrazeno na PC)
- bezpečnost provozu vysušování pánví
Rozsah dodávky: -rozvaděč, MaR a ASŘ
- software PLC
- montáž elektro
Prostředky: - 3x PLC Tecomat TC606
- PC s vizualizací ControlWeb
Přílohy: Stanoviště ohřevu pánví s původními hořáky a armaturami Původní rozvaděč MaR rozvaděč - výzbroj PLC Tecomat TC606 Stanoviště ohřevu pánve s novou armaturou Pohled na víka ohřevu pánví Dotykový monitor s vizualizací Vizualizace - Panel technologie Vizualizaca - Panel zadávání křivky
 
Joomla SEO powered by JoomSEF